Om Prodok AS

Prodok ble etablert i 1994, og har full fokus på proffskjermer og digitale flater. Vi er en solid familie med dyktige medarbeidere i alle «LED». Sammen med våre leverandører leverer vi produkter og løsninger som forsterker våre kunder.


Kontakt oss



profilbilde av Erik Westlie

Erik Westlie

Kundeansvarlig

Erik@prodok.no

tlf: 414 22 360

profilbilde av Thomas Sohlberg

Thomas Sohlberg

Kundeansvarlig

Thomas@prodok.no

tlf: 900 10 172

profilbilde av Morgan Hansen

Morgan Hansen

Produktansvarlig LED/Skjerm

Morgan@prodok.no

tlf: 909 02 051

profilbilde av Jørgen Dehn Jøms

Jørgen Dehn Jøms

Pådriver & økonomi

Jorgen@prodok.no

tlf: 911 62 509

profilbilde av Malin Ringstad

Malin Ringstad

Administrasjon ansvarlig

Malin@prodok.no

tlf: 902 33 073

profilbilde av Fred Oscar Midtsem

Fred Oscar Midtsem

Tekniker

Fred@prodok.no

tlf: 918 98 412

profilbilde av Dan-Henning Larsen

Dan-Henning Larsen

Teknisk konsulent

Dan@prodok.no

tlf: 913 10 495

profilbilde av Arild Skjøren

Arild Skjøren

Kundeansvarlig

Arild@prodok.no

tlf: 930 31 892

profilbilde av Marius Hansen

Marius Hansen

Kundeansvarlig

Marius@prodok.no

tlf: 934 20 023

Vil du vite hvordan digitale flater og proffskjermer kan gjøre kommunikasjonen din mer relevant og øke salget?
Kontakt oss for gratis befaring



Kart

Du finner oss i Fredrikstad

Tomteveien 47, 1618 Fredrikstad

971221771MVA